Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Łącku w roku szkolnym 2020/2021

  1. Donata Patora: dyrektor szkoły, doradztwo zawodowe
  2. Grażyna Gocała: wicedyrektor, matematyka
  3. Piotr Adamiak: przyroda, biologia, geografia
  4. Magdalena Andrzejewska: język angielski, wych. 7c
  5. Sylwia Banach: język angielski, wych. 4c
  6. Renata Browarek: edukacja wczesnoszkolna, wych. 2a
  7. Katarzyna Chrobot: matematyka, wych. 8a
  8. Elżbieta Dryńkowska: historia, wiedza o społeczeństwie, etyka
  9. Ewa Dziembowska: pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  10. Anna Dzierżanowska: język angielski, wych. 6b
  11. Wanda Gliniecka: wychowanie fizyczne, UKS
  12. Rafał Gutowski: język polski, wych. 7a
  13. Jakub Jabłoński: muzyka
  14. Elżbieta Jędrzejewska: edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wych. 2c, 
  15. Marzena Kaźmierczak: edukacja wczesnoszkolna, wych. 3b
  16. Marta Kikolska: matematyka, informatyka
  17. Lidia Kłosiewska: język niemiecki, wych. 6c
  18. Agnieszka Kołodziej: język polski
  19. Agnieszka Korniłowicz: religia
  20. Dorota Kortus: edukacja wczesnoszkolna, wych. 1b
  21. Agnieszka Krysztofiak: historia, język polski, wych. 7b
  22. Ewa Krzywda: język niemiecki, rewalidacja, wych. 4a
  23. Milena Kuchta: wychowawca świetlicy
  24. Anita Lipska: edukacja wczesnoszkolna
  25. Alina Lubelska: wychowawca świetlicy, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, technika
  26. Anna Łuczyńska: plastyka, wdżwr
  27. Renata Makarewicz: wychowawca świetlicy, edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna, rewalidacja
  28. Magdalena Mikstal: język polski, wych. 8b
  29. Beata Majczak: logopeda, język polski
  30. Artur Niedzielski: wychowanie fizyczne, UKS
  31. Anna Nowicka: edukacja wczesnoszkolna, wych. 3a
  32. Agnieszka Orłowska: wychowanie fizyczne, technika, UKS
  33. Emilia Petrykowska-Kosińska: pedagog szkolny, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
  34. Bogumiła Pierzchanowska: bibliotekarz
  35. Mirosława Pietrzak: język polski
  36. Renata Sławańska-Siłkowska: zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  37. Grażyna Szpejnowska: edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wych. 2b
  38. Daniel Szturomski: geografia, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, technika, wych. 5b 
  39. Sylwia Świerzyńska: wychowawca świetlicy
  40. Anna Węglewska: wychowanie fizyczne, informatyka, rewalidacja, wych. 5a
  41. Olga Wilczek: wychowawca świetlicy
  42. Jolanta Włodarczyk: edukacja wczesnoszkolna, wych. 1a
  43. Joanna Zaręba: wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  44. Agnieszka Zarzycka-Rakoczy: matematyka, fizyka, informatyka, wych. 6a
  45. Bernadeta Złotowska: język angielski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wych. 4b
  46. Beata Żabka: religia
  47. Agnieszka Żuchowska: biologia, chemia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wych. 6d