Stołówka

Regulamin wnoszenia opłat za obiady wydawane w stołówce Szkoły Podstawowej im. ppor. Emilii Gierczak w Łącku (dotyczy pełnopłatnych obiadów dla uczniów)

Opłata za obiady w marcu wynosi 87,40 zł.

Opłaty należy dokonać do dnia 31 marca 2021 r.

Opłaty należy dokonać osobiście u intendenta lub przekazać przez dziecko przychodzące do Szkoły.

Od opłat wniesionych po terminie będą naliczane odsetki ustawowe.

Opłata za  obiady w lutym wynosi 76,00 zł.

Opłaty należy dokonać do dnia 26 lutego 2021 r.

Od opłat wniesionych po terminie będą naliczane odsetki ustawowe.

Opłata za  obiady w styczniu wynosi 38,00 zł.

Opłaty należy dokonać do dnia 29 stycznia 2021 r.

01.03-05.03.2021 r.

Poniedziałek 1/03
• Zupa ogórkowa z ziemniakami (woda, ziemniaki, ogórki kiszone, kurczak cały, mleko, śmietana, marchewka, pietruszka, seler, koper suszony lub świeży, liść laurowy, ziele angielskie, pieprz mielony)
• Ryż ze śmietaną i cynamonem (ryż biały, mleko, śmietana, cynamon, cukier)