Mapa strony

Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak w Łącku "Miłować Mądrość"
Menu główne
Strona główna
Dane kontaktowe
Lokalizacja
Wiadomości
Aktualności
Przetargi
SZKOŁA W DOMU
1abc - R. Browarek, A. Lipska, G. Szpejnowska, E. Jędrzejewska
02.04 (czwartek)
01.04 (środa) - religia 1a - B. Żabka
01.04 (środa) - religia 1bc - A. Korniłowicz
01.04 (środa)
01.04 (środa) - zajęcia wyrównawcze
31.03 (wtorek)
31.03 (wtorek) - język angielski - M. Kuchta
31.03 (wtorek) - język angielski - A. Dzierżanowska
30.03 (poniedziałek)
27.03 (piątek)
26.03 (poniedziałek)
2ab - A. Nowicka, M. Kaźmierczak
02.04 (czwartek)
02.04 (czwartek) - religia - A. Korniłowicz
01.04 (środa)
31.03 (wtorek)
30.03 (poniedziałek)
30.03 (poniedziałek) - język angielski 2a - M. Andrzejwska
30.03 (poniedziałek) - język angielski 2b - M. Andrzejewska
27.05 (piątek)
26.03 (czwartek)
25.03 (środa)
3abc - J. Włodarczyk, B. Złotowska, D. Kortus
język angielski - 3 c - 02.04
02.04 (czwartek)
01.04 (środa)
01.04 (środa) - zajęcia wyrównawcze
31.03 (wtorek)
30.03 (poniedziałek)
30.03 (poniedziałek) - religia - B. Żabka
27.03 (piątek)
26.03 (czwartek)
język angielski - 3 a - 26.03, 02.04
język angielski - 3 b - 26.03, 02.04
język angielski - 3 c - 26.03
25.03 (środa)
biologia - P. Adamiak
5ac
5b
8a
8b
biologia - A. Żuchowska
5d
6
8c
chemia - A. Żuchowska
8abc
7
doradztwo zawodowe - D. Patora
7ab
8abc
edb - D. Szturomski
etyka - E. Dryńkowska
etyka - M. Pietrzak
fizyka - A. Zarzycka-Rakoczy
8abc
7ab
geografia - P. Adamiak
6a
6bc
7a
7b
geografia - D. Szturomski
5ac
5bd
historia - E. Dryńkowska
4ab
5bcd
8abc
historia - A. Krysztofiak
5a
6abc
7ab
informatyka - M. Kikolska
8b
informatyka - D. Szturomski
4ab gr. 2
5abcd gr. 2
6abc
7ab gr. 2
8abc
informatyka - A. Węglewska
4ab gr.1
5cd gr. 1
6
informatyka - A. Zarzycka-Rakoczy
5ab gr. 1
7ab gr.1
8c
j. angielski - M. Andrzejewska
4ab gr. 1
5ab gr. 1
5cd gr. 2
6bc gr. 2
7ab gr. 2
j. angielski - S. Banach
3c
4ab gr. 2
6abc gr. 1
7ab gr. 1
8b
8ac
Zadania dla uczniów, którzy nie przystępują do próbnego egzaminu - S. Banach, A. Dzierżanowska
j. angielski - A. Dzierżanowska
5ab gr. 2
5cd gr. 1
8b
8ac
j. angielski - M. Kuchta
6a
j. niemiecki - L. Kłosiewska
4ab
5ab
5c
5abc
j. niemiecki - E. Krzywda
5d
6abc
7ab
grupa egzaminacyjna
j. polski - R. Gutowski
4a
6c
7b
8c
j. polski - A. Kołodziej
4b
5ab
8b
30.03 (poniedziałek) - temat pracy dla uczniów, którzy nie przystępują do próbnego egzaminu
omówienie próbnego egzaminu ósmoklasisty
j. polski - A. Krysztofiak
6b
7a
j. polski - B. Majczak
8a
30.03 (poniedziałek) - temat pracy dla uczniów, którzy nie przystępują do próbnego egzaminu
j. polski - M. Pietrzak
5cd
6a
matematyka - K. Chrobot
6ac
7a
8ac
31.03 (wtorek) - zadania dla uczniów, którzy nie przystępują do próbnego egzaminu
omówienie zadań z próbnego egzaminu
matematyka - G. Gocała
4ab
matematyka - M. Kikolska
5cd
6b
7b
8b
omówienie zadań z próbnego egzaminu
matematyka - A. Zarzycka-Rakoczy
5ab
muzyka - C. Kołodziejski
4ab
5abcd
6abc
7ab
plastyka - C. Kołodziejski
plastyka - A. Łuczyńska
4ab
5
7b
przyroda - A. Żuchowska
4ab
religia - A. Korniłowicz
4ab
5abcd
6ab
religia - B. Żabka
6,7,8
6c
technika - A. Lubelska
4ab
5bcd
5a
6
wdżwr - A. Łuczńska
4ab
5b
7ab
wf - W. Gliniecka
4b
8
5cd dz.
wf - A. Niedzielski
5ab
6ab
instrukcje i tabele
wf - A. Orłowska
5cd ch.
6c ch.
7ab ch.
8abc ch.
wf - A. Węglewska
5ab dz.
4a
6ab dz.
wf - J. Zaręba
6c dz.
7ab dz.
wos - E. Dryńkowska
8abc
zajęcia z wychowawcą
4a
4b
5a
5b
5d
6a
6b
6c
7a
7b
8a
8b
8c
BIBLIOTEKA POLECA
BIBLIOTEKA DLA RODZICÓW
KOŁO DZIENNIKARSKIE W DOMU
KOŁO TEATRALNE
KOŁA PRZEDMIOTOWE W DOMU
polonistyczne - A. Kołodziej
polonistyczne 6a - M. Pietrzak
j. angielskiego - M. Andrzejewska
matematyczne - M. Kikolska
chemiczne - A. Żuchowska
j. niemieckiego - E. Krzywda
matematyka - A. Zarzycka-Rakoczy
informatyka - D. Szturomski
języka angielskiego 8ac - A. Dzierżanowska
NIEMIECKI DLA CHĘTNYCH
Praca dodatkowa z języka niemieckiego dla wszystkich klas
KOŁO EKOLOGICZNE
KOŁO SAMORZĄDOWE
KOŁO FOTOGRAFICZNE
KOŁO BRD
D. Szturomski
KOŁA 1-3
1 abc - R. Browarek, E. Jędrzejewska, G. Szpejnowska
2ab - A. Nowicka, M. Kaźmierczak
3b - B. Złotowska
3ac - J. Włodarczyk, D. Kortus
PEDAGOG
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 1ac - E. Petrykowska-Kosińska
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 2b, 3c - E. Petrykowska-Kosińska
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 4-8 - E. Petrykowska-Kosińska
dyżurny pedagog
Uważni Rodzice - materiały o bezpieczeństwie w sieci
zajęcia k-k 4-6 - E. Dziembowska
Z. WYRÓWNAWCZE W DOMU
j. angielski 4ab - M. Andrzejewska
j. angielski 5cd - A. Dzierżanowska
matematyka 4ab - G. Gocała
matematyka 5cd - M. Kikolska
j. polski 4b - A. Kołodziej
j. polski 5ab - A. Kołodziej
j. polski 6b - A. Krysztofiak
j. niemiecki 5d, 6ac - E. Krzywda
j. polski - M. Pietrzak
matematyka 5ab - A. Zarzycka-Rakoczy
ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE W DOMU
ZAJĘCIA K-K
E. Jędrzejewska - 2ab
J. Zaręba - 3abc
J. Zaręba - 5c
J. Zaręba - 6ac
J. Zaręba - 8c
GIMNASTYKA KOREKCYJNA
gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna 1-3 - Renata Makarewicz
DOMOWY KLUB SPORTOWY
A. Orłowska
W. Gliniecka
PO LEKCJACH
R. Makarewicz
S. Świerzyńska
O. Wilczek
J. Zaręba
Osiągnięcia uczniów 2019/20
Monitoring wizyjny
Patronka Szkoły Podstawowej
Patron Gimnazjum
Kalendarz roku szkolnego 2019/2020
Plan zajęć
Spotkania z rodzicami
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Podręczniki
Autobusy szkolne
Egzamin ósmoklasisty
Doradca zawodowy
Stołówka
Ubezpieczenie
Linki
Sprawozdania finansowe za 2018 r.
RSS
Mapa strony