13 listopada 2018 15:00 | Aktualności

XXIV Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości.

W dniu 8 listopada odbyły się doroczne Jesienne Bieg Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości w Podgórzu. Drużyna chłopców z klas IV-VI zajęła w nich I miejsce. Szkołę reprezentowali: Bartosz Augustyniak, Jakub Baran, Filip Chodkowski, Błażej Cieślak, Bartosz Ciurlej, Filip Góźdź, Maciej Ignaczak, Brayan Janiszewski, Antoni Kieszkowski, Krzysztof Krzemiński, Igor Nowomiejski, Bartosz Pawlikowski, Antoni Pruszyński, Daniel Rolewski, Kacper Rutkowski, Fabian Sarzała, Kacper Wiśniewski. Opiekunami zwycięskiego zespołu są p. Agnieszka Orłowska i p. Artur Niedzielski.

W kategorii dziewcząt rocznik 2007 uczennica klasy 5c Julia Wojciechowska, podopieczna p. Joanny Zaręby, także pobiegła po złoty medal.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i ich opiekunom.