22 lutego 2019 06:34 | Aktualności

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

Gminna Biblioteka Publiczna w Łącku

i Biblioteka Szkoły Podstawowej w Łącku

zapraszają dzieci przedszkolne i uczniów klas 1 – 3 do udziału

w konkursie plastycznym:

"A ja tak baśnie lubię ogromnie"

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej oraz uczniowie klas I – III.
  2. Konkurs polega na wykonaniu ilustracji do wybranej baśni.
  3. Prace powinny być wykonywane indywidualnie i samodzielnie w formacie A3 lub A4.
  4. Technika dowolna: kredki, pastele, farby, wycinanki…
  5. Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie jedną pracę. Powinna ona zawierać następujące informacje (umieszczone na odwrocie): imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko opiekuna.
  6. Powołana przez Organizatora konkursu komisja oceniać będzie: oryginalność i pomysłowość w podejściu do tematu, wrażenia estetyczne, jakość wykonania pracy, samodzielność.
  7. Prace należy składać do biblioteki szkolnej do 29 marca 2019 r.
  8. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2019 r.
  9. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na pokonkursowej  wystawie w „Galerii na Łączniku”.
  10. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej  szkoły i Gminnej Biblioteki Publicznej oraz w gazetce uczniowskiej „Kujon”.

Bogumiła Pierzchanowska, Joanna Foch