22 lutego 2019 15:00 | Aktualności

Nowości w bibliotece szkolnej - luty 2019 r.

Wszystkich „moli książkowych” zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej, gdzie czekają nowości książkowe. Najmłodsi na pewno ucieszą się z kolejnych książek uwielbianych serii „Już czytam” i „Czytam sobie”. Starszych czytelników zainteresują historie detektywistyczne „Niemożliwi detektywi” – zwłaszcza powieść „Trefny nauczyciel”. Miłośnikom fantastyki polecamy trzy tomy historii o lady Izabeli Trent, która jest najwybitniejszą specjalistką od… smoków. Prawdziwą gratką dla osób wrażliwych będzie książka „O chłopcu, który nauczył się latać”. Coś „dla siebie” znajdą też zwolennicy piłkarskich mistrzów, dla których kupiliśmy książki o Kamilu Grosickim i Michale Pazdanie. Zapraszamy do lektury.

Bogumiła Pierzchanowska