16 kwietnia 2019 09:25 | Aktualności

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 17-19 i 23 kwietnia 2019 r.

Szanowni Rodzice,

zgodnie z naszym kalendarzem roku szkolnego, środa 17 kwietnia 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Dni przedświąteczne (czwartek 18 kwietnia i piątek 19 kwietnia) oraz wtorek po świętach wielkanocnych (23 kwietnia) są dla uczniów dniami wiosennej przerwy świątecznej.

Proszę Państwa o informację telefoniczną (24-3841420) lub przez dziennik elektroniczny (konto administratora) o potrzebie zapewnienia uczniom w te dni opieki w formie zajęć opiekuńczo-wychowawczych (świetlicowych). Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 9.00 w środę 17 kwietnia.

W dniach wiosennej przerwy świątecznej Szkoła nie zapewnia dowozu (czwartek i piątek przed świętami, wtorek po świętach). Nie będzie także pracowała stołówka szkolna.

Ze względu na trwający strajk nauczycieli, obecnie nie wiem jeszcze, czy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczną się po świętach. Proszę śledzić informacje na stronie Szkoły.

Donata Patora, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łącku