29 kwietnia 2019 10:57 | Aktualności

Informacja dla Rodziców dotycząca dnia wolnego od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

SzanowniPaństwo,

dzień 2 maja 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Jeżeli uczeń Szkoły Podstawowej w Łącku potrzebuje w tym dniu opieki, może uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych zorganizowanych na terenie szkoły. Proszę o informację, czy Państwa dziecko będzie potrzebowało opieki - poprzez przekazanie informacji na kartkach rozdanych dzisiaj uczniom lub informując pracowników sekretariatu telefonicznie (24-3841420). Szkoła przyjmuje zgłoszenia dotyczące potrzeby opieki nad dziećmi do godz. 9.00 w dniu 30 kwietnia (wtorek).

Donata Patora, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łącku