Aktualności

27 czerwca 2019 12:00 | Aktualności

"Najlepsi z najlepszych" w roku szkolnym 2018/2019.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2018 wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów, którzy swoją postawą i osiągnięciami zasłużyli na publiczną pochwałę. Gratulujemy nagrodzonym uczniom wysokich wyników w nauce, osiągnięć w konkursach i najlepszych ocen zachowania.

Świadectwa z wyróżnieniem

4a
Jakub Baran, Daria Domańska, Maciej Ignaczak, Kornelia Kowalska, Julia Majchrzak, Natalia Majchrzak, Nikola Ostrowska, Antoni Pruszyński, Andżelika Seweryniak, Artur Świerzyński, Maria Zielińska
4b
Blanka Chojnacka, Bartosz Ciurlej, Mateusz Cybulski, Maria Karpińska, Szymon Koronowski, Mateusz Ludwicki, Hubert Maślany, Miłosz Michalak, Larysa Seweryniak, Adrian Stebner, Konrad Stebner, Alan Tomasik
4 c
Amelia Gontarek, Paweł Jędrzejczak, Oliwia Matusiak, Julia Wróblewska
4d
Nikola Bembenista, Natalia Bochenko, Aleksandra Broś, Natalia Gajewska, Konrad Kruczyk, Karol Sobczak, Alicja Śluborska, Zuzanna Tomasik, Stanisław Urbanek, Agata Wiśniewska, Zofia Żelichowska
5a
Gabriela Cichońska, Filip Góźdź, Adam Józwiak, Antoni Kieszkowski, Natalia Matusiak, Daniel Rolewski, Martyna Ziętek, Maria Żmudowska
5b
Kacper Kapuściński, Amelia Wiśniewska
5c
Dominik Domagalski, Justyna Łyzińska, Jakub Kalwas, Antoni Krupski, Marta Rosa, Oliwia Salawerska
6a
Weronika Chabowska, Filip Chodkowski, Błażej Cieślak, Natalia Nawrocka, Karolina Salawerska
6b
Liliana Michalak, Oliwia Raciniewska, Oliwia Stawska
7a
Aleksandra Sikorska
7b
Michał Cesak, Izabela Filińska, Kamil Kusajda, Oliwia Maślana
7c
Izabela Gocała, Julia Grzelak, Julia Ignaczak
8a
Zuzanna Bednarczyk, Oliwia Bosek, Agata Sicińska, Huber Cichoński, Aleksandra Maślana, Zuzanna Maślana, Alicja Pawlak
8b
Filip Fijałkowski, Nikola Janiszewska, Weronika Lis, Kinga Wituska
3a gim.
Julia Bednarczyk, Natalia Kowalska, Wiktoria Kubisiak, Maja Szczepaniak, Jakub Węglewski
3b gim.
Alicja Augustyniak, Weronika Magalska, Adrian Osiecki, Noemi Syska, Patryk Świetlik


Statuetki za najwyższe średnie ocen – IV-VIII
Oliwia Stawska - 6b – najwyższa średnia ocen
Natalia Matusiak - 5a - druga średnia ocen
Antoni Kieszkowski - 5a - trzecia średnia ocen

Statuetki za najwyższe średnie ocen – klasy gimnazjalne

Patryk Świetlik - 3b – najwyższa średnia ocen
Noemi Syska - 3b - druga średnia ocen
Wiktoria Kubisiak - 3a - trzecia średnia ocen

Statuetki za najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty

Hubert Cichoński - 8a - najwyższy wynik
Kinga Wituska - 8b - drugi wynik
Oliwia Bosek - 8a - trzeci wynik
Michał Donakowski - 8a - najwyższy wynik egzaminu z języka angielskiego

Statuetki za najwyższe wyniki z egzaminu gimnazjalnego

Noemi Syska - 3b - najwyższy wynik
Weronika Magalska - 3b, Patryk Świetlik - 3b - drugi wynik ex aequo
Adrian Osiecki - 3b - trzeci wynik
Jakub Węglewski - 3a - najwyższy wynik egzaminu z matematyki

Statuetki za tytuł finalistki Konkursu Polonistycznego

Weronika Magalska - 3b

Nagroda Zarządu Banku Spółdzielczego w Starej Białej
Aleksandra Chmilelcka - 3a, Noemi Syska – 3b

Stypendia Wójta Gminy Łąck

Filip Fijałkowski - 8b, Izabela Filińska - 7b, Antoni Kieszkowski - 5a, Wiktoria Kubisiak - 3a, Weronika Magalska - 3b, Zuzanna Maślana - 8a, Natalia Matusiak - 5a, Daniel Rolewski - 5a, Marta Rosa - 5c, Oliwia Stawska - 6b, Maja Szczepaniak - 3a, Patryk Świetlik - 3b, Jakub Węglewski - 3a, Kinga Wituska - 8b, Maria Żmudowska - 5a

Przeczytano: 213 razy. Wydrukuj|Do góry