Aktualności

11 lipca 2019 10:15 | Aktualności

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę wyposażenia i sprzętu gastronomicznego dla potrzeb stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej w Łącku w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”.

 

Posiłek w szkole i domu 

Na podstawie złożonego wniosku Gmina Łąck otrzymała w tym roku dofinansowanie na zakup sprzętu i wyposażenia kuchni i stołówki Szkoły Podstawowej w Łącku, w kwocie 80 tysięcy złotych, w ramach Wieloletniego Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 - moduł 3. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest wniesienie wkładu własnego w kwocie 20 tysięcy złotych (20% kosztów zadania). Środki te zostały zagwarantowane w budżecie Szkoły decyzją Rady Gminy Łąck. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z dokumentacją zapytania ofertowego zamieszczoną w zakładce przetargi (skrót poniżej).

Dokumentacja zapytania ofertowego - Zakup i dostawa wyposażenia i sprzętu gastronomicznego dla potrzeb stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej w Łącku w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”


Informacja o programie na stronie MEN

Przeczytano: 1370 razy. Wydrukuj|Do góry