19 października 2019 10:00 | Aktualności

Wyniki konkursu #OSEWyzwanie.

We wrześniu br. rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs #OSEWyzwanie, w którym wzięło udział  1606 szkół z całej Polski, w tym Szkoła Podstawowa w Łącku. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród - mobilnych pracowni multimedialne (16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu). Dzięki nim szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić, to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Pracę, która pomogła naszej Szkole wygrać nagrodę, wykonała uczennica klasy 8a Aleksandra Ciurlej.

Nagrody przyznane w konkursie #OSEWyzwanie będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20.

Ogólnopolska lista laureatów