08 listopada 2019 15:00 | Aktualności

XXV Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości.

W dniu 6 listopada młodzi lekkoatleci ze Szkoły Podstawowej w Łącku wzięli udział w XXV Jesiennych Biegach Przełajowych z okazji Dnia Niepodległości organizowanych cyklicznie przez Szkołę Podstawową w Podgórzu. Reprezentacja SP w Łącku często wraca z zawodów w Podgórzu z pucharami, dyplomami i medalami. Tak było i w tym roku.

Z satysfakcją informujemy, że Alicja Bernaciak zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2009, a chłopcy z rocznika 2007 i młodsi (klasy 4-6) wywalczyli drużynowo II miejsce.

Skład drużyny chłopcówRobert Chmielecki, Miłosz Petera, Wojciech Stańczak, Jan Tomasik, Jakub Baran, Maciej Ignaczak, Antoni Pruszyński, Artur Świerzyński, Bartosz Ciurlej, Kaspian Kaźmierczak, Witold Nyckowski, Karol Sobczak, Stanisław Urbanek, Filip Góźdź, Daniel Rolewski, Bartosz Pawlikowski, Dmytro Pohorielov.

Świetny wynik - IV miejsce - osiągnęli także chłopcy z roczników 2005 i 2006 (7 i 8 klasa).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wanda Gliniecka

Artur Niedzielski