13 lutego 2020 15:13 | Aktualności

Sukces plastyczny jakiego nie było!

Miło nam poinformować, że praca plastyczna naszej uczennicy Emilii Tomczak z kl. 3b ukazała się w książce pt.: "Zostań świętym jak On". Książka opowiada o Patronie dzieci i młodzieży - św. Stanisławie Kostce, pochodzącym z Rostkowa, zachęca do tego, aby uczestniczyć w niedzielnej Mszy świętej, przystępować do spowiedzi, przyjmować Komunię Świętą i pamiętać o modlitwie. Jest także przykładem, jak szanować i kochać innych ludzi, naszych rodziców, rodzeństwo, dziadków, nauczycieli, koleżanki i kolegów. W publikacji znajdują się również listy dzieci, które napisały do św. Stanisława w roku Jubileuszu 450. rocznicy jego odejścia do Nieba ilustrowane pracami plastycznymi. Gratulujemy Emilce i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Żabka