08 czerwca 2020 20:06 | Aktualności

Wyniki Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych.

Przez cały rok szkolny 2019/2020 chętni uczniowie z klas 4-8 Szkoły Podstawowej w Łącku brali udział w konkursie dotyczącym wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.

Konkurs polegał na udzielaniu cotygodniowo odpowiedzi na zestawy pytań, dotyczących kultury krajów, w których językiem używanym na co dzień jest język angielski lub język niemiecki.

Celem konkursu było rozszerzenie wiedzy uczniów, zainteresowanie ich kulturą tych krajów oraz zmotywowanie ich do poszerzenia własnej wiedzy i rozwijania swoich zainteresowań.

Uczniowie, poza wiedzą, musieli wykazać się również wytrwałością i ogromną samodyscypliną.

Z przyjemnością ogłaszamy, że po podliczeniu prawidłowych odpowiedzi mamy już wyniki!

1 miejsce 201 pkt. Karolina Salawerska

2 miejsce 180 pkt. Jakub Kalwas

2 miejsce 180 pkt. Dominik Domagalski

3 miejsce 123 pkt. Antoni Krupski

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, skontaktujemy się z nimi poprzez dziennik Librus, w celu ustalenia odbioru nagrody.

Magdalena Andrzejewska, Ewa Krzywda