04 lipca 2020 15:00 | Aktualności

Projekty programów merytorycznych konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

chociaż właśnie zaczęły się upragnione wakacje, zapraszamy Was do zapoznania się z projektami programów merytorycznych konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, które przeprowadzone zostaną w roku szkolnym 2020/2021.

Po zapoznaniu się z projektami programów wszyscy zainteresowani (nauczyciele, uczniowie, rodzice) mogą zgłaszać wszelkie swoje uwagi dotyczące ich treści na adres konkursy@mscdn.edu.pl najpóźniej do dnia 10 lipca 2020 r.

Konkursy są organizowane z myślą o uczniach zdolnych, wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem nauczania, prezentujących rozległą wiedzę, wykorzystujących umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania trudnych zadań problemowych.

» » » PROJEKTY PROGRAMÓW MERYTORYCZNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH